1 2 3 4 5 6
Zamówienie

Jeśli zdecydowałeś się zamówić strop firmy VIRGO to możesz to uczynić za pośrednictwem formularza on-line, który znajdziesz na stronie głównej klikając w zakładkę „zamów strop on-line”, a także telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem faksu oraz osobiście udając się do jednej z naszych placówek.

Złożone zamówienie realizujemy w ciągu 3-5 dni roboczych, w zależności od stopnia skomplikowania i występowania elementów nietypowych. Honorujemy płatności gotówką, przelewy bankowe z terminem płatności do 14 dni, a także umożliwiamy dokonanie zapłaty w momencie dostawy na miejsce budowy

Towar dostarczany jest zawsze za pośrednictwem naszej floty, odpowiednio zabezpieczony z uwzględnieniem darmowych elementów zapasowych. Zapewniamy terminową dostawę wraz z profesjonalnym rozładunkiem we wskazanym przez klienta miejscu.

Podczas odbioru towaru w trosce o bezpieczeństwo i ułożenie stropu zgodnie z metodologią i zaleceniami klient otrzymuje kompletną instrukcję montażu, która również dostępna jest na naszej stronie internetowej.

 

Nasi partnerzy biznesowi: